Stilingi ir sveiki balinti ar sruogomis dažyti plaukai

Jeigu planuojate, o gal jau turite balintus ar sruogomis dažytus plaukus, nepamirškite, kad tokie plaukai pareikalaus ir storesnės piniginės. Balintus ir sruoguotus plaukus prižiūrėti nėra lengva, todėl geriausia tokių plaukų dažymą, tonavimą ir priežiūrą patikėti profesionaliam plaukų specialistui.
 
Šie plaukai greit praranda gražų atspalvį vien nuo sąlyčio su vandeniu, tad svarbu juos dažnai tonuoti. Netonuojant plaukų, vandenyje esanti geležis greit suteiks jiems "gražų" nešvariai gelsvą atspalvį, tad būkite rūpestingos ir reguliariai atgaivinkite balintų plaukų ar sruogelių atspalvius pas meistrą. Venkite liaudiškų patarimų plauti ar skalauti plaukus dilgėlių, ramunėlių ar kitų žolelių nuovirais, nes rezultatas gali būti labai netikėtas - po tokio plovimo jūsų plaukai įgaus geltoną ar net žalsvą spalvą.
 
Balintiems ir sruogelėmis dažytiems plaukams galima rinktis priemones, turinčias tonuojančių savybių, pavyzdžiui melsvų, pilkšvų arba net rožinių atspalvių šampūnus. Tačiau juos naudokite saikingai - tonuojantys šampūnai dažniausiai linkę sausinti plaukus ir taip jau balinimo pažeistus plaukus.
 
Kasdienei priežiūrai naudokite atstatančius ir drėkinančius šampūnus. Galima išbandyti ir garbanotiems plaukams skirtus šampūnus, kurie intensyviai drėkina plaukus. Tačiau tokiu atveju kaukę ar kondicionierių jau rinkitės iš kitų linijų, skirtų ne garbanotiems plaukams, kad plaukai netaptų per daug apsunkę ir riebaluoti. Kaukės su keramidu A2 ar keratinu užpildys tuščią suplonėjusio balinto plauko vidų naudingomis medžiagomis, taip atgaivindamos plaukus ir suteikdamos jiems daugiau apimties bei gyvybingumo.
 
Žavingi balinti plaukai išlaikys savo grožį, jei reguliariai atliksite gydomąsias procedūras. Rekomenduojame išbandyti:
  • Ozono terapiją, kurios efektyvumas geriausiai pasijus ant storesnių balintų plaukų. Šios procedūros metu plaukas yra idealiai sudrėkinamas, jų neapsunkinant. Ozono terapija atstato plauko struktūrą, todėl rezultatai akivaizdūs - plaukai daug geriau šukuojasi, tampa švelnūs, šilkiniai.
  • Keratino terapija taip pat puikiai tinka balintiems ar sruogomis dažytiems plaukams. Tik nesumaišykite jos su plaukų tiesinimu keratinu. Šios procedūros metu plaukai užpildomi ir padengiami keratinu, todėl jie tampa storesni, atsparesni žalingam aplinkos poveikiui.
  • Olaplex ir Lydaplex terapijos idealiai tinka trapiems, lūžinėjantiems plaukams. Procedūros metu plaukai ne tik užpildomi, bet ir sutvirtinami reikalingomis medžiagomis. Šios terapijos metu pasišiaušę plauko žvyneliai sulipinami su plauko kamienu, todėl plaukai tampa tvirti ir elastingi iki pat galiukų.
Nepagailėkite savo plaukams laiko ir dėmesio, patikėdamos juos geriausiems specialistams ir puoselėdamos aukštos kokybės priemonėmis. Tinkamai ir atidžiai prižiūrint balintus ar sruogelėmis dažytus plaukus, spindėsite nuostabiais atspalviais ir gyvybingumu kiekvieną dieną!

Daugiau patarimų

Registracija
® Jūsų asmeninė kirpėja - Grožio klubas. El. paštas: info@jusukirpeja.lt.