Nedažytų, natūralios spalvos plaukų priežiūra

Natūralūs, dažų nepaliesti plaukai išsiskiria unikaliais, gamtos padovanotais atspalviais.
 
Natūralūs plaukai yra nepažeisti plaukų dažų, tačiau dažnai riebaluojasi greičiau nei dažyti plaukai. Šiuo atveju padės priemonės, reguliuojančias riebalų išsiskyrimą.
 
Jeigu jūsų plaukai yra tiesūs ir ploni, greičiausiai norėsite savo plaukams suteikti daugiau purumo, apimties ir lengvesnio šukavimo. Naudokite priemones, skirtas apimties didinimui.
 
Nešiodamos trumpesnius plaukus, plonų plaukų savininkės pastebi, kad jau kitą dieną šukuosena praranda žavesį, nedailiai sugula, todėl jos imasi plaukų plovimo. Dažnai trenkant plaukus, geriausia naudoti kasdieniniam plovimui skirtą šampūną ir kondi-cionierių, kurie puikiai tiks ir visai šeimai bei vaikams. Ploniems nedažytiems plaukams kaukės nėra reikalingos.
 
Storesni tiesūs plaukai ilgiau išlaiko norimą formą ir šukuoseną, tad yra plaunami rečiau. Dažniausiai tokių plaukų būna daug, jie suteikia sunkumo pojūtį, todėl tinka-miausios priemonės jiems - kasdienei priežiūrai skirti šampūnai ir kondicionieriai.
 
Jeigu norite džiaugtis lengvesniais, puresniais plaukais - rinkitės lengvumo suteikiančias kaukes. Šios kaukės plaukus paverčia labai gyvybingais, puikiai šukuojamais, puriais ir lengvais.
 
Kai plaukai labai pučiasi, dažniausiai jų šaknys stipriai riebaluojasi, o galiukai kenčia nuo sausumo. Šiems plaukams labai reikia drėgmės, tad išbandykite drėkinančias linijas. Svarbu, kad priemonės atgaivintų sausus galiukus, neapsunkin-damos šaknų.
Plaukų aliejai suteiks papildomos drėkinimo ir sumažins galiukų pūtimąsi, tad nepamirškite naudoti ir jų. Taip prižiūrimi, Jūsų plaukai taps sveikesni, šaknys mažiau riebaluosis, o galiukai bus glotnūs ir elastingi.
 
Garbanės turėtų daugiau dėmesio skirti plaukų pamaitinimui. Tai geriausiai atlieka garbanotiems plaukams skirtos priemonės. Jeigu garbanoti plaukai dažnai riebaluojasi ir dėl to yra dažnai plaunami, rinkitės riebesniems plaukams skirtus šampūnus, o kondicionierius ar kaukes naudokite iš garbanotiems plaukams skirtų ar maitinančių priemonių. Kad garbanos atskleistų visą savo žavesį, formuokite jas, naudodamos drėkinančius nenuplaunamus plaukų kremus ir riebesnius aliejus.
 
Rūpestinga priežiūra nedažytiems plaukams padės išlaikyti ypatingą išvaizdą ir gyvybingumą. Tereikia pasirinkti jūsų plaukų tipui tinkamiausias priemones ir džiaugtis nepakartojamais, spindinčiais, originalia, tik jūsų spalva išsiskiriančiais plaukais.

Daugiau patarimų

Registracija
® Jūsų asmeninė kirpėja - Grožio klubas. El. paštas: info@jusukirpeja.lt.