Tamsūs besipučiantys plaukai gali tapti glotniais ir žvilgančiais

Besipučiančių plaukų savininkės dažnai, jau ir taip problematiškų plaukų būklę dar labiau pablogina naudodamos didžiausius plaukų priešus - tiesintuvus. Veikiamas didelio karščio, labai stipriai žalojamas plaukas, jo struktūra, taip pat daug greičiau blunka plauko spalva.
 
Besipučiančius plaukus dengiantys mažyčiai plauko žvyneliai yra pasišiaušę, atšokę nuo pačio plauko, todėl tokie plaukai yra atrodo sausi, praradę blizgesį, purūs. Tokius plaukus išgelbėsite pasirinkusios glotninančias priemones. Besipučiantiems, neklusniems plaukams būtinos kaukės su keratinu arba keramidu A2, kurios suteiktų plaukams glotnumo, sunkumo, tačiau jų neriebalintų. Pasirinkus tokią priežiūrą, jūs greitai džiaugsitės gyvybingais, žvilgančiais, glotniais plaukais, kurie lengvai pasiduos šukavimui ir šukuosenos formavimui.
 
Išbandykite tokiems plaukams idealiai tinkančias priemones kašmyru, keramidu A2. Šie priedai veikia plauko struktūrą - plaukas yra pripildomas reikalingų medžiagų, o atšokę žvyneliai visiškai priglunda prie jo paviršiaus, todėl jūsų plaukai tampa glotnūs, sveikai atrodo ir žavingai blizga.
 
Jeigu jus vargina nuolat riebaluotos plaukų šaknys, ir pasišiaušę, išsipūtę plaukų galiukai, rinkitės riebesniems plaukams skirtą šampūną, kuris atstatys plauko būseną ir išspręs riebaluotų šaknų problemą.

Daugiau patarimų

Registracija
® Jūsų asmeninė kirpėja - Grožio klubas. El. paštas: info@jusukirpeja.lt.