Tamsių, besiveliančių plaukų priežiūra

Žavingų tamsių, lygių, dažytų plaukų savininkės dažnai pastebi, kad plaukai yra ploni, labai veliasi, juos sunku iššukuoti.
 
Pagrindinis tokių plaukų priežiūros tikslas bus nuolatinis drėkinimas ir spalvos išsaugojimas. Norint tobulų plaukų, rinkitės šampūnus, kondicionierius ir kaukes, kurios stipriai drėkintų jūsų plaukus ir saugotų spalvą nuo išblukimo. Plaukų specialistai tokiems plaukams rekomenduoja priemones su tamanu (puiklapių) aliejumi, kuris padės išsaugoti gražią spalvą ir užtikrins maksimalų plaukų drėkinimą. Pasirinkę tinkamus priežiūros produktus, pastebėsite, kad jūsų plaukai taps paklusnūs, lengvai šukuojami, atrodys sveikesni ir gyvybingi.
 
Svajojančioms apie lengvus, purius plaukus, reiktų rinktis apimtį didinančias priemones. Naudodami apimties suteikiančius šampūnus ir kondicionierius, jau po pirmųjų kartų galėsite džiaugtis žavingomis puresnių, gražiai krentančių, lengvų plaukų šukuosenomis.
 
Šio tipo plaukų šaknys dažnai riebaluojasi, todėl jų savininkės dažnai plauna galvą. Tačiau tokių plaukų galiukai yra sausi ir dažnas galvos plovimas juos dar labiau sausina. Jeigu jus vargina ši problema - rinkitės galvos odos pusiausvyrą reguliuojantį šampūną. Naudojant tokį šampūną, galvos oda išskirs mažiau riebalų, todėl ir galvą galėsite plauti rečiau. O jei vis tik jaučiat poreikį plaukus plauti kiekvieną dieną - jums padės kasdieniam naudojimui skirtos priemonės, kurios nesausins plaukų ir jų neapsunkins.

Daugiau patarimų

Registracija
® Jūsų asmeninė kirpėja - Grožio klubas. El. paštas: info@jusukirpeja.lt.