Apie
Barberė Vladislava
Esu Sapiženko Vladislava Igorevna, vyriškų šukuosenų meistrė, kirpėja. Ir aš esu iš Ukrainos! Aš didžiuojuosi savo stipriais žmonėmis!
  • Dar mokykliniame amžiuje, būdama 8 klasėje, jaučiau norą tapti kirpėja. O būdama 14 metų baigiau kursus "Kirpėjas – universalas".
  • Tuo pačiu patikdavo darytis makiažą, tad ilgai negalvojusi, būdama 15 metų baigiau "Pagrindinius makiažo kursus".
  • Baigusi mokyklą išvykau studijuoti į Belotserkovskio paslaugų ir dizaino kolegiją, gavau jaunesniojo specialisto diplomą.
  • Tuo pat metu iš pradžių dirbau paprastoje kirpykloje, o vėliau, įgijusi įgūdžių, viename geriausių Bila Tserkva miesto salonų „My_space_beauty“, barberiu su vaikiškų kirpimu profiliu.
  • Tada supratau, kad darau būtent tai, kas man patinka. Turėjau svajonę atidaryti savo saloną - tai buvo svajonė ateičiai - galvoje turėjau daug gražių savo darbų nuotraukų, savo klientūra, daug fantazijų!
Deja... Karas!!! Šiuo metu esu pabėgėlė iš Ukrainos. Svetimoje šalyje, kurioje - kaip galvojau - manęs niekas nelaukė. Tačiau sutikau nepaprastai malonių, svetingų žmonių, kurie priėmė mane į savo šeimą. Lietuvos šalies, Vilniaus miesto ir šių nuostabių žmonių dėka esu čia.
Dabar noriu, kad žmonės būtų gražūs šiame mieste. Kviečiu ir laukiu. Džiaugsiuosi kiekvienu klientu!
 

Paslaugos ir kainos

Pilną paslaugų ir kainų sąrašą rasite čia.
 

Registruokitės apsilankymui

Registracija internetu: Registruotis (rinkitės kirpėją Vladislavą)

Meistro darbai

Registracija
® Jūsų asmeninė kirpėja - Grožio klubas. El. paštas: info@jusukirpeja.lt.